49 Properties
Sortiraj po:
Luksuzan dvosoban stan sa terasom i parkingom Toplis, Budva
- €352,000
9 mjeseci ranije
prva linija
- €290,000
prva linija
Jednosoban stan sa pogledom na more i Stari grad, Budva Centar
- €290,000
9 mjeseci ranije
Sarmantna kuca sa 3 sobe na rentu, Stari grad, Budva
- €2,200
1 godina ranije
- €380,000
Dvosoban stan sa pogledom na more na prodaju – prva linija, Budva
- €380,000
1 godina ranije
Jednosoban Stan na Prodaju na Prvoj Liniji do Mora, Budva
- €300,000
1 godina ranije
Sarmantan dvosoban stan na prodaju blizu Starog grada, Budva
- €99,000
1 godina ranije
sa bazenom
- €281,000
sa bazenom
Stan sa Panoramskim Pogledom na More u Kompleksu Komosevina, Budva
- €281,000
1 godina ranije
- €190,000
Renoviran Dvosoban Stan na Prodaju, Budva centar
- €190,000
1 godina ranije